WYKONAWCY O FIRMIE OFERTA WSPÓŁPRACA REFERENCJE KONTAKT

DUET PERKUSYJNY „A2"

Tworzą go artyści:

• DOMINIK ROSŁON - mallet cat DOMINIK ROSŁON
Wibrafonista, pianista, perkusista, kompozytor i aranżer. Muzyczny „człowiek Renesansu”. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, w klasie wibrafonu Bernarda Maseli. Laureat wielu nagród m.in. "Klucza Do Kariery" na festiwalu Pomorska Jesień Jazzowa w 2007 r., „Indywidualności Jazzowej” festiwalu „Jazz Nad Odrą „ w 2007 r. czy nagrody indywidualnej na Pinneberg Jazz Festival w Niemczech. Ma na swoim koncie kilka nagranych płyt z muzyką jazzową i symfoniczną. Występował u boku takich artystów jak: Mieczysław Szcześniak, Anna Serafińska, Lora Szafran, Monika Brodka, Krystyna Janda, Piotr Machalica, Marian Opania i Brian Fentress. Współpracował z orkiestrą Sinfonia Varsovia oraz teatrami: Rampa, Buffo, Teatrem Rozrywki w Chorzowie i Teatrem Muzycznym w Gdyni. Obecnie współpracuje z Teatrem Muzycznym Roma oraz Kleines Theater im Peterhans Keller (Winterthur).

• PIOTR PIETRZAK - perkusja, instrumenty perkusyjne PIOTR PIETRZAK
Absolwent klasy perkusji Akademii Muzycznej w Łodzi. Wieloletni pierwszy perkusista najlepszego teatru musicalowego w Polsce – Teatru Muzycznego „Roma” w Warszawie. W latach 90 – tych członek czołowej polskiej orkiestry – „Big Warsaw Band” St. Fijałkowskiego, z którą miał możliwość występów na najważniejszych imprezach muzycznych w kraju i za granicą. Wystąpił wtedy m.in. na festiwalu „Jazz Jamboree”, Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Festiwalu Jazzowym „Złota Tarka”, Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Etnicznej w Belgii, Międzynarodowym Festiwalu w Witebsku (Białoruś ) czy też Festiwalu Świata na Sycylii. Koncertował i nagrywał z całą czołówką polskiej sceny jazzowej i rozrywkowej, m.in. z Ewą Bem, Anną Marią Jopek, Lorą Szafran, Janem „Ptaszynem” Wróblewskim, Zbigniewem Namysłowskim, Andrzejem Zauchą, Ryszardem Rynkowskim, Zbigniewem Zamachowskim, zespołem „Trebunie Tutki”, a także jednym z najbardziej znanych czeskich pieśniarzy – poetów – Jaromirem Nohavicą. Nagrał ok. 30 płyt. Obecnie pracuje jako sideman; współpracuje z teatrami muzycznymi w Warszawie, Łodzi i Radomiu oraz zajmuje się działalnością edukacyjną.

o ogromnym doświadczeniu scenicznym i estradowym, pracujący często przy skrajnie różnych projektach muzycznych (od koncertów i nagrań z artystami teatrów i filharmonii po współpracę ze środowiskami jazzowymi i poetyckimi). Zespół powstał w 2012 roku. Co wyróżnia ten zespół od innych tego typu formacji w kraju ? Blisko 40 instrumentów perkusyjnych na scenie - akustycznych i elektronicznych w tym unikalny keyboard dla perkusistów - Mallet Kat. Pokazy wirtuozerii i możliwości współczesnej elektroniki w muzyce.

Skrajnie różnorodna muzyka: od Chaczaturiana do Jacksona, od „Krainy Lodu” po „Gwiezdne Wojny”, Mozart na rockowo, Bizet dance’owy, jazz i hip - hop. Duża dawka humoru, ciekawostek i anegdot muzycznych. Wszystkie te elementu gwarantują niezapomniany koncert - widowisko, muzyczny show i wspaniałe przeżycia dla słuchaczy.