WYKONAWCY O FIRMIE OFERTA WSPÓŁPRACA REFERENCJE KONTAKT

ELECTRIC DUO

to dwóch wybitnie utalentowanych muzyków z Krakowa, którzy swoimi wirtuozowskimi popisami wprawiają publiczność w osłupienie i zachwyt.

• KAMIL SKICKI - skrzypce elektryczne KAMIL SKICKI - skrzypek
Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie prof. Kai Danczowskiej. Gra od 5 roku życia. Jako przedszkolak zagrał swój pierwszy, publiczny koncert w Krakowskiej Filharmonii. Wielki talent, wirtuoz o nieprzeciętnych zdolnościach technicznych. W środowisku muzycznym mówi się, że „na skrzypcach może wszystko”. Posiada też tzw. „absolutny słuch”, który pomaga mu w improwizacjach na każdy temat wywołany z sali przez publiczność. To naprawdę rzadka umiejętność, którą posiadają nieliczni muzycy (np. Waldemar Malicki). Gra muzykę klasyczną, jazzową, rockową, klezmerską, popową , a także klubową. Jako kameralista gra rocznie kilkaset recitali m. in. z „Electric Duo” i „Royal Cracow Quartet”. W roli solisty i aranżera jest angażowany do dużych projektów scenicznych. Swoje wyjątkowe umiejętności zaprezentował w telewizyjnym show TVN - „Mam Talent”, gdzie brawurowo doszedł do półfinału.
O sobie mówi skromnie: „Nie jestem ani aż, ani tylko, jestem po prostu”.

• KRZYSZTOF ORZECHOWSKI - wiolonczela elektryczna KRZYSZTOF ORZECHOWSKI - wiolonczelista
Absolwent Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie wiolonczeli. W obrębie jego zainteresowań muzycznych znajduje się wykonawstwo zarówno muzyki poważnej jak i rozrywkowej. Przez 18 lat był członkiem zespołu znanej pieśniarki Ewy Demarczyk, równocześnie współpracując z Orkiestrą Opery Krakowskiej. Jako tzw. sideman, towarzyszył wielu znakomitym muzykom w koncertach w kraju i za granicą. Bardzo wszechstronny muzyk, „człowiek orkiestra”, jak go nazywają. Na estradach gra na wiolonczeli, gitarze basowej, saksofonie, śpiewa; znakomicie sprawdza się również jako konferansjer. Obecnie poświęca się głównie pracy dydaktycznej. Na potrzeby szkolnych koncertów Orzechowski stworzył kilka duetów: „Na klarnet i 4 saksofony”, „Duet Smyczkowy”, „Pro Arte”, „String Duo”, „Electric Duo”, występuje również samodzielnie jako Multiinstrumetalista. Sam jest autorem większości programów, wszystkie jego występy to popis wirtuozerii i muzycznego humoru, które uczą i bawią młodą publiczność.
Jak zapowiada muzyk - „To nie koniec. Kolejne arcyciekawe projekty - już wkrótce” !

grają na instrumentach tradycyjnych i elektrycznych mieszankę muzyki klasycznej splecioną z osiągnięciami twórców popkultury.
TRADYCYJNY VIVALDI Z DYSKOTEKOWYM WEEKENDEM?
KLASYCZNA „SONATINA” Z HITEM „ONA TAŃCZY DLA MNIE”?
MONUMENTALNA „TOCCATA” BACHA Z ROCKOWĄ „EUROPĄ”?
- a dlaczego NIE ?

Wirtuozeria, wyjątkowe brzmienia i aranżacje, ciekawy i z wyczuciem dobrany program, dowcip, improwizacja, a przede wszystkim gorąca atmosfera wytwarzana przez muzyków Electric Duo na długo pozostają w pamięci słuchaczy.