WYKONAWCY O FIRMIE OFERTA WSPÓŁPRACA REFERENCJE KONTAKT

ŁÓDZKIE TRIO „ZŁOTA TRĄBKA”

Istnieje od 1999 roku. I chociaż często zmieniał się skład i repertuar tego zespołu – od wielu lat niezmiennie jego liderem jest:

• MACIEJ MALEC - puzon MACIEJ MALEC
- to jeden z najwszechstronniejszych polskich muzyków. Szkołę muzyczną I stopnia ukończył w klasie fortepianu. Edukację muzyczną kontynuował w klasie puzonu OSM II st. w Łodzi. Muzyk studiując w Akademii Muzycznej w Łodzi współpracował z Teatrem Muzycznym w Łodzi oraz Filharmonią Łódzką. Pierwszy wyjazd do Stanów Zjednoczonych w wieku 23 lat to współpraca z najlepszymi polskimi muzykami. Doświadczenie muzyczne zdobyte za oceanem oraz koncerty z takimi gwiazdami jak Ray Chares, czy Neil Sedaka dały niesamowitą swobodę wykonywania muzyki rozrywkowej w tym jazzu i dixielandu. Maciej Malec jest muzykiem wszechstronnym. Doskonale czuje się w różnych stylach, zarówno w muzyce klasycznej jak i rozrywkowej. Współpraca z takimi formacjami muzycznymi jak: DIXIE FRIENDS, SAMOKHIN BAND, SIN CITY, SWING BANG, czy SIESTA FIESTA zaowocowały również nagraniem wielu płyt. Jako jeden z najlepszych puzonistów w Polsce charakteryzuje się ogromnym doświadczeniem scenicznym oraz różnorodnością wykonywanej muzyki.

• MARCIN BŁOSZYK - trąbka MARCIN BŁOSZYK - trębacz
Absolwent Państwowego Studium Jazzowego Zespołu Szkół Muzycznych im. F. Chopina w Warszawie. Działalność koncertową rozpoczął w połowie lat 90 – tych. Na stałe współpracuje z „Samokhin Band”, Michałem Kobojkiem, „Los Potatos”, Bartkiem Grzankiem, Iwoną Węgrowską, Łukaszem Zagrobelnym. Jest założycielem formacji muzycznej „Sin City Swing Band”.

• WOJCIECH STĘPNIK  lub wymiennie: WOJCIECH STĘPNIK
Pianista, aranżer, kompozytor, producent muzyczny.
Współpracował z czołówką polskich artystów jako producent, kompozytor, muzyk sesyjny min. z zespołami „Trubadurzy”, „Colorado Band”, „Ich Troje”, „Masters”, „Normalsi”, „Samokhin Band”, „Tosteer” ( z którym to w 2003 roku napisał i nagrał muzykę , za co otrzymał dwie nominacje do nagród muzycznych „Fryderyki”). Oprócz muzyki rozrywkowej artysta tworzy muzykę ilustracyjną do filmów, reklam i słuchowisk. Od wielu lat chętnie udziela się pracy dydaktycznej, z dużym powodzeniem prezentując swoje umiejętności jako pianista zespołu „Łódzkie Trio Złota Trąbka”.

• ADRIAN LATOSIEWICZ - instrumenty klawiszowe ADRIAN LATOSIEWICZ
Pianista, aranżer, muzyk sesyjny.
Na co dzień współpracuje ze światowej sławy basistą Wojtkiem Pilichowskim jako klawiszowiec oraz wykładowca warsztatowy w klasach aranżacji i produkcji muzycznej. Absolwent ZSM w Łodzi na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Współpracował jako sideman z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej m. in. z Natalią Kukulską, Kasią Kowalską, Piotrem Roguckim, Janem Borysewiczem, Justyną Panfilewicz, Pauliną Przybysz, Kasią Popowską (kierownik muzyczny zespołu). Konsultant muzyczny teatru Rampa w Warszawie. Pedagog z wyboru, przemierza kraj dzieląc się z młodzieżą starszą i młodszą tajnikami sztuki muzycznej.

Każdy koncert tego zespołu to swego rodzaju „muzyczny rejs” po świecie muzycznym, od najbardziej znanych utworów muzyki europejskiej jak choćby „O SOLE MIO”, „PASSO-DOBLE” czy „CARMEN” poprzez wielkie przeboje Ameryki Północnej ze słynnej orkiestry Glenna Millera „AMERICAN PATROL” i „CHATANOGA CHOO-CHOO” po niezapomniane melodie Georga Gershwina np. „OH,LADY BE GOOD” czy wreszcie największe hity muzyki latynoamerykańskiej: „BESAME MUCHO”, „CUMBCHERO” i „MOLIENDO CAFE”.