WYKONAWCY O FIRMIE OFERTA WSPÓŁPRACA REFERENCJE KONTAKT
OFERTA PROGRAMOWA

Łódzkie Biuro Koncertowe „Wirtuoz” organizuje koncerty muzyczne
o charakterze edukacyjnym – jest to główny profil działalności firmy.

Dla najmłodszych dzieci t.j. dla przedszkolaków prezentujemy audycje muzyczne, które trwają ok. 30 minut. Są głównie formą zabawy, gdzie instrumenty są właściwie tylko tłem dla tej zabawy i mają za zadanie wprowadzać maluchy w świat muzyki.

Wszystkie pozostałe programy dla poszczególnych grup wiekowych są dłuższe
i trwają od 45 – 50 minut.

Dla uczniów klas 0-III szkół podstawowych, poprzez zabawę i przy aktywnym uczestnictwie słuchaczy (próby wydobycia dźwięku na instumentach, tworzenie zespołu spośród słuchaczy, wspólne śpiewanie piosenek) przedstawiamy zróżnicowany program oparty na podstawie programowej z uwzględnieniem gustów i zainteresowań dzieci.

Klasom IV-VII szkół podstawowych i uczniom gimnazjów staramy się w sposób przystępny przekazać maksimum wiedzy o instrumentach, na których grają wykonawcy, o kompozytorach, gatunkach muzycznych czy też o współczesnych trendach w muzyce klasycznej czy rozrywkowej.

Koncerty dla młodzieży szkół średnich to popis wirtuozerii naszych artystów, gdzie bez nadmiaru zbędnej wiedzy przybliżamy słuchaczom świat muzyczny w myśl zasady “Muzyka łagodzi obyczaje”.

Nasze koncerty są wzobagacane fachową prelekcją, omawiającą dany występ, przeplatane konkursami i quizami z mini-nagrodami, które mają pobudzić słuchających do aktywnego uczestnictwa w koncercie.

Powyższe informacje mają charakter ogólny. Szczegółowe informacje na temat repertuaru, warunków technicznych, terminów koncertów czy wreszcie ceny występów udostępniamy po telefonicznym czy mailowym kontakcie z naszą firmą.

Setki występów na terenie całego kraju, tysiące zadowolonych słuchaczy i z roku na rok zwiększająca się liczba naszych kontrahentów zachęca nas do dalszej pracy, poszerzania oferty o nowe zespoły i wykonawców jak również proponowania naszych wystepów w miejscach, które do tej pory nie miały kontaktu z naszą firmą.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !