WYKONAWCY O FIRMIE OFERTA WSPÓŁPRACA REFERENCJE KONTAKT

TRIO RODZINNE „3xP”

Jest to, coraz bardziej dzisiaj modne połączenie - ojciec i synowie na scenie. Wszyscy są absolwentami Akademii Muzycznej w Łodzi.

• PIOTR PIETRZAK - perkusista PIOTR PIETRZAK
Absolwent klasy perkusji Akademii Muzycznej w Łodzi. Wieloletni pierwszy perkusista najlepszego teatru musicalowego w Polsce – Teatru Muzycznego „Roma” w Warszawie. W latach 90 – tych członek czołowej polskiej orkiestry – „Big Warsaw Band” St. Fijałkowskiego, z którą miał możliwość występów na najważniejszych imprezach muzycznych w kraju i za granicą. Wystąpił wtedy m.in. na festiwalu „Jazz Jamboree”, Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Festiwalu Jazzowym „Złota Tarka”, Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Etnicznej w Belgii, Międzynarodowym Festiwalu w Witebsku (Białoruś ) czy też Festiwalu Świata na Sycylii. Koncertował i nagrywał z całą czołówką polskiej sceny jazzowej i rozrywkowej, m.in. z Ewą Bem, Anną Marią Jopek, Lorą Szafran, Janem „Ptaszynem” Wróblewskim, Zbigniewem Namysłowskim, Andrzejem Zauchą, Ryszardem Rynkowskim, Zbigniewem Zamachowskim, zespołem „Trebunie Tutki”, a także jednym z najbardziej znanych czeskich pieśniarzy – poetów – Jaromirem Nohavicą. Nagrał ok. 30 płyt. Obecnie pracuje jako sideman; współpracuje z teatrami muzycznymi w Warszawie, Łodzi i Radomiu oraz zajmuje się działalnością edukacyjną.

• MACIEJ PIETRZAK - klarnecista, gitarzysta basowy MACIEJ PIETRZAK
Zajmuje się najczęściej działalnością kameralną, muzyką poważną oraz współczesną. Jest laureatem konkursów klarnetowych – m.in. 1-sze miejsce na Międzynarodowym Konkursie Klarnetowym „Clarinetissim” w Albaidzie (Hiszpania). Wraz z kwartetem klarnetowym został nominowany do koncertu najlepszych zespołów kameralnych w Polsce w 2014 r. Razem z bratem Jackiem, a czasami z tatą współpracują z większością polskich twórców muzyki nurtu chrześcijańskiego.

• JACEK PIETRZAK - trębacz, pianista JACEK PIETRZAK
Już jako uczeń Liceum Muzycznego w Łodzi został wyróżniony nagrodą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Podczas studiów wytypowany do występu w orkiestrze akompaniującej czołowemu trębaczowi jazzowemu na świecie, Chuckowi Mangione . Obecnie współpracuje m. in. z Łódzkim Teatrem Muzycznym oraz Łódzkim Big- Bandem. Ma na swoim koncie koncerty i nagranie płyty „live” z zespołem Blue Cafe. Jest współtwórcą sukcesu czołowego polskiego zespołu nurtu chrześcijańskiego „Exodus 15”.

Występują w cyklu programów poświęconych najnowszym technikom elektronicznym w muzyce. Na scenie syntezatory: klawiszowy, dęty, perkusyjny oraz komputery muzyczne: sampler, looper, sekwencer i in. Młodzieńcza pasja , urok i świeże spojrzenie na muzykę synów oraz humor i doświadczenie taty. Słuchacze mogą „dotknąć” procesów tworzenia utworów, a nawet zarejestrować „na żywo” swój pomysł na płycie CD. Pozwala to im spojrzeć na muzykę od nieznanej dotąd strony. Mogą dowiedzieć się co sprawia, że jedne utwory stają się hitami a inne odchodzą w zapomnienie. Różnorodna muzyka – od „Mesjasza” Haendla, poprzez J.M.Jearre’a aż do Justina Biebera. Koncerty są dostosowane do wieku słuchaczy i poza muzyką wypełnione są zabawami i niespodziankami dla najmłodszych grup oraz ciekawostkami i konkursami dla starszych dzieci i młodzieży.