WYKONAWCY O FIRMIE OFERTA WSPÓŁPRACA REFERENCJE KONTAKT
OFERTY WSPÓŁPRACY
DLA DYREKTORÓW SZKÓŁ, DOMÓW KULTURY, NAUCZYCIELI, RODZICÓW, UCZNIÓW
DLA DYREKTORÓW SZKÓŁ, DOMÓW KULTURY, NAUCZYCIELI, RODZICÓW, UCZNIÓW

Szanowni Państwo,

Jeżeli zależy Państwu na profesjonalnie wykonanych koncertach w szkołach, przedszkolach czy domach kultury to trafiliście pod właściwy adres. Od ponad dwudziestu lat zaspokajamy gusta dzieci i młodzieży docierając do w/w placówek na terenie całego kraju organizując ponad tysiąc koncertów rocznie.

Dojeżdżamy wszędzie, do dużych miast , gdzie konkurujemy z bardzo bogatą ofertą kulturalną, jak Warszawa, Łódź, Opole czy Szczecin ale również do bardzo małych miasteczek i wsi, gdzie nasze występy są często jedyną okazją dla młodych słuchaczy do spotkania z muzyką “na żywo”. Nasze programy są prowadzone przez artystów muzyków, często z wykształceniem pedagogicznym, z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, co gwarantuje znakomity poziom wykonawczy i w pełni zadowolnych odbiorców.

W naszej ofercie jest kilkanaście czynnie działających zespołów, jak również artystów występujących samodzielnie co zapewnia stałą współpracę ( raz lub dwukrotnie w ciągu roku szkolnego ). Prezentujemy różne programy dla poszczególnych grup wiekowych. Jesteśmy konkurencyjni cenowo, chociaż powszechnie wiadomo, że cena jest wykładnikiem jakości, staramy się dopasować ofertę do możliwości zamawiającego.

Działając od wielu lat na trudnym rynku usług kulturalnych, konkurując z innymi podmiotami jak filharmonie czy inne firmy prywatne często jesteśmy zapewniani przez naszych kontrahentów: „My współpracujemy tylko z Wirtuozem”. To bardzo miłe. Staramy się nie zawieść tego zaufania. Jeżeli nie mieliście Państwo do tej pory kontaktu z naszą firmą, a chcielibyście nawiązać współpracę prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapewniamy, że skontaktujemy się z Państwem.

Do zobacznia na naszych koncertach !